Vítám Vás na stránkách marketingu, který udělám i pro Vaši nemovitost.
 
 
PROFESIONÁLNÍ PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI HOME STAGING.
 
Pro všechny své nemovitosti, vytvářím home staging, který dokáže probudit v zákaznikovi emoce a prodat, tak nemovitost za vyšší cenu.
 
 
  PŘED/PO
 
    
 
 Více v článku >>Co je home staging a home staging v praxi
 
  
PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE ZA DNE A ZA SOUMRAKU
 
Spolupracuji s profesionálním fotografem, aby zachytil Váš domov za denního světla i při soumraku. Díky fotografiím dokážeme v zájemci probudit emoce, které prodávají.
 
 
 
FOTOGRAFIE DOKÁŽEME I S LETECKÉHO DRONA
 
Náš profesionální fotograf dokáže pořídit skvělé foto i z dronů, aby poukázal na detailní prvky a okolí Vaší nemovitosti. 
 
 
 
VIDEOPROHLÍDKA
 
S dnešním realitním trhem je základ vytvořit krásné video o nemovitosti, s cílem zachytit jedinečný životní styl umožněný bydlením ve Vaší nemovitosti.
 
 
 
3D VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
 
Virtuální prohlídka je v dnešní době základ proto, aby jste se odlišili a udělali něco navíc, co Vám pomůže prodat nemovitost rychleji a za vyšší cenu. Proto připravuji virtuální prohlídku ke každé nemovitosti, která makléřům a potenciálním kupcům z celého světa umožňí virtuálně si projít celým domovem. >>Více<<
 
 
 
 
10ti STRÁNKOVÁ KNIHA
 
Vytváříme pro Váš domov vlastní knihu s informacemi, které umožňují každému potenciálnímu kupci a agentovi, který navštíví nemovitost, odejít s informacemi, které může sdílet se svou rodinou a přáteli a připomenout mu krásu vašeho domu. Brožura bude obsahovat denní i soumrakovou fotografii, popis, půdorysy, odkaz na doménu webu a další informace o nemovitosti.
 
 
 
INZERTNÍ SERVERY
 
Inzeruji nemovitosti jen na několika nejnaštěvovanějších realitních serverech, které pomůžou ukázat nemovitost více potencionálním zákazníkům.
 
 
 
PŮDORYS NEMOVITOSTI
 
Pro všechny nemovitosti připravuji 3D půdorys nemovitosti, aby každý zákazník se lépe zorientoval v nemovitosti. >>Více<<
 
  
 
TISKOVÁ REKLAMA V REALITNÍM MAGAZÍNU
 

Vaše nemovitost bude inzerována v realitním magazínu, který dostává několik stovek klientů. Inzerát bude celostránkovou barevnou reklamou navrženou profesionály. Realitní magazín je také k dispozici v naší kanceláři nebo na mém webu.

 
 
ČASOPIS A TISK NOVIN
 

Pro Vaši nemovitost dokážu zařídit umístění v různém časopise nebo novinách.

 

BLOGOVÝ ČLÁNEK O NEMOVITOSTI 

Napíšu blogový článek o nemovitosti a dále ho pak umístím na svou webovou stránku, kterou dále budu pomocí sociálních sítí propagovat.

 

PROHLÍDKY

Na každé prohlídce dostane každý zájemce desky s knihou a spoustu dalších materiálů o nemovitosti. >>Více<<

 

TROJSKLÁDAČKA
 
Při prodeji bytu nebo domu bude všem obyvatelům blízkého okolí rozdána složka s informacemi a fotkami nemovitosti. Také zde budou informace s pozvánkou na prohlídu. >>Více<<

 

CELOREPUBLIKOVÝ MARKETING PŘÍMÝCH E-MAILŮ
 

Do své e-mailingové skupiny s více než 1 000 kontaktů, pošlu e-mail, který  představuje Vaší nemovitost s fotografiemi, popisem, informacemi a webovou stránkou. Vaší nemovitost, tak uvidí několik stovek makléřů, poradců a zástupců, kteří by měli zájem o Vaši nemovitost nebo by mohli znát potenciálního kupce nemovitosti.

  

SOCIÁLNÍ MÉDIA
 

Zveřejňím Váš domov na několika sociálních médiích, včetně Instagramu a Facebooku, které pak budu pomocí placené reklamy propagovat a pomůžu Vaší nemovitosti zvýšit viditelnost u potencionálních zájemců. 

  

REKLAMA ZA VAŠE OKNO 

Za okno Vaši nemovitosti umístím banner s nápisem na prodej. Na banneru bude uvedeno telefonní číslo, web nemovitosti a také moje fotka a logo. Na banneru bude několik kroků, jak mě kontaktovat a najít. >>Více<< 

 

REKLAMA ZA NAŠE OKNO

Vaše nemovitost bude umístěna za okno naší kanceláře, kde bude k dispozici k vidění více jak stovkám kolemjdoucích každý den.

 

Mám zájem o spolupráci při prodeji nebo pronájmu své nemovitosti.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chcete mít přehled, co se děje v realitním světě?

Jednou za měsíc, Vám do emailu přijde nový článek. Přidejte se k více jak 100 odběratelům.

zpracováním osobních údajů