CO SE VÁM NA REALIZACI OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO? Rychlost a realizaci obchodu. Spolupráci hodnotím 10/10. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, určitě.
CO SE VÁM NA REALIZACI OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO? Odborný přístup, vstřícnost a informace o situaci na realitním trhu. Velmi oceňuji profesionální přístup a skvělou orientaci na trhu nemovitostí. Vyzdvihnout také musím přípravu nemovitosti k nabídce. Celý komplex služeb byl doplněn přípravou smluv včetně příloh. Samozřejmostí bylo vstřícné jednání ze strany pana makléře. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, určitě.
CO SE VÁM NA REALIZACI OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO? Vstřícnost, rychlé a férové jednání, super komunikace a domluva. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRODEJE NEJVÍCE LÍBILO? Líbila se mi celková spolupráce při tomto prodeji. Byla jsem se vším spokojena. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, doporučím.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRODEJE NEJVÍCE LÍBILO? Ochota a vstřícnost. Byl jsem velmi spokojen s Vaším servisem při prodeji nemovitosti. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Doporučím.
CO SE VÁM NA REALIZACI OBCHODU NEJVÍCE LÍBILO? Komunikace, přístup, ochota, spolehlivost. Tato spolupráce se mi opravdu líbila, a to hned od prvního telefonátu. Kontakt jsme dostali od rodinné známé, která mluvila pouze v superlativech. Osobně jsme se přesvědčili, že nepřeháněla. Ocenili jsme nejvíce osobní přístup, komunikaci, spolehlivost a ochotu.. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, bez výhrad.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Průběžná informovanost o všech krocích, profesionální prezentace objektu. Profesní a lidský přístup, trpělivost hledat vhodné osoby a tak splnit můj záměr s pronájmem. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Doporučím vřele a v případě potřeby se opět ráda obrátím.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Profesionální a zároveň lidské jednání. Jednoznačně doporučuji. Velmi dobré jednání na úrovni.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Ochota a rychlost makléře. Spolupracovalo se mi s Vámi dobře, jste velmi ochotný a umíte poradit i pomoci. Jde vidět, že Vás práce baví a naplňuje a je radost s Vámi komunikovat. Doporučila byste mě dalším klientům? Ano, doporučila.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Rychlost makléře. Perfektní, bezproblémová a rychla spolupráce. Doporučil byste mě dalším klientům? Ano, doporučil.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Nápad s doplňky pro lepší dojem z bytu. Výborná spolupráce. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, určitě doporučila.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Přístup, dekorace bytu (fotodokumentace), stručnost a rychlost. Spolupráci hodnotím velmi kladně. Rychlé jednání, skvělý přístup. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, doporučil.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Rychlost a dobrá prezentace. Spolupráce s p. Zachem ve věci pronájmu bytu byla rychlá a efektivní. Líbilo se mi profesionální zpracování prezentace bytu a ocenil jsem i prověření potencionálních klientů. Během cca 3 týdnů byl byt pronajat. Vybraný nájemník se jeví jako solidní. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, doporučil.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Rychlá domluva, přímé jednání, vše mi dávalo smysl. Obchod proběhl naprosto v pořádku. Komunikace bezproblémová a svižná. Během poměrně krátké chvíle došlo k podpisu smlouvy. Jsem maximálně spokojený. DOPORUČIL BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, doporučil.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Komplexní přístup k věci, velmi rychlá realizace příprav bytu na prohlídky, profesionální přístup, flexibilita. TOP bylo video nabízeného bytu. Velmi profesionální přístup od prvního setkání až po předání klíčů nájemníkům. Makléřúv přístup k celé věci (pronájem bytu) byl absolutně komplexní a promyšlený do detailu. Komunikace probíhala naprosto skvěle, v případě nejasností makléř vše srozumitelně ihned vysvětlil. Jeho flexibilní přístup a komunikace mi ušetřila velmi hodně času, s jeho prací jsem absolutně spokojena a v budoucnu jej budu opět kontaktovat. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, doporučila.
CO SE VÁM NA REALIZACI PRONÁJMU NEJVÍCE LÍBILO? Rychlé jednání. Pan Zach byl vždy dochvilný, působil profesionálně a komunikace s ním byla bez problémů. V případě nejasností reagoval do pár chvil prostřednictvím SMS i emailu. Předání bytu proběhlo dle očekávání. DOPORUČILA BYSTE MĚ DALŠÍM KLIENTŮM? Ano, doporučila.
Spolupráce s makléřem byla velmi rychlá a profesionální.
Petr je velmi dobrý realitní makléř, na kterém je poznat, že ho práce baví, velmi rychle se učí novým věcem, které jsou přínosem jak pro klienty, tak i pro spolupráci s finančním poradcem. Je rychlý, ochotný, spolehlivý, vstřícný, zná velmi dobře problematiku svého oboru a výborně se mi s ním již delší dobu spolupracuje. Také naši společní klienti si ho velmi chválí jako slušného a zodpovědného člověka a hlavně profesionála.
S Petrem spolupracuji rád a dlouhodobě. Je mladý a plný energie, kterou dává do své práce a to mi vyhovuje. To se také projevuje na jeho přístupu k práci. Když je potřeba zabrat, tak se kousne a práci dotáhne do konce.
PRONÁJEM BYTU V OLOMOUCI. Děkujeme za naprosto profesionální přístup! Vaše služby jsou bezkonkurenční. Vstřícné jednání, rychlá komunikace.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chcete mít přehled, co se děje v realitním světě?

Jednou za měsíc, Vám do emailu přijde nový článek. Přidejte se k více jak 100 odběratelům.

zpracováním osobních údajů