Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu v Olomouci

PRONAJATO

Pronájem moderního bytu 1+1.

Popis nemovitosti

Pokud máte zájem o bydlení v centru Olomouce, tak jste tu správně.

 

Tento byt je dostupný snad ke všemu, co potřebujete. Za rohem je zastávka MHD a za 3 minuty jste na Tržnici, která se nachází vedle nákupního centra Šantovka, kde najdete všechny služby.

 

Máme tu pro Vás pronájem bytu 1+1 o ploše 35m2 na ulici Vídeňská, která přímo přiléhá k Smetanovým sadům. Zeleň prakticky pár metrů od domu.

 

Byt prošel nedávnou moderní rekonstrukcí v historickém cihlovém domě s praktickým moderním výtahem. V bytě se nachází menší, ale příjemná kuchyňská linka s ledničkou. Koupelna bytu je velmi moderní, nachází se zde sprchový kout a velké místo na pračku i sušičku.

 

Výhodou je, že byt se nachází v činžovním domě a provozovatel je nakloněn širokým variantám pronájmu. Tento byt Vám bude vyhovovat pokud hledáte dlouhodobý pronájem, ale také pokud chcete byt jen na kratší čas, vše je možné. Máte domácího mazlíčka? I to je řešitelné. Ubytuje se s Vámi, jen se zvýší jistota (vratná kauce) na dvojnásobek. Chcete zařídit nábytkem? I to je možné. Náklady na zařízení se ve splátkách přičtou k nájemnému. Takže je to jen na Vás, jaké máte požadavky na bydlení.

 

Nájemné 9.000 Kč/měsíc. Zálohy na energie 2.150Kč/měs, jistota (vratná kauce) 10.000Kč, rezervační poplatek 10.000Kč (budoucí provize RK).

 

Pokud Vás tento byt zaujal, budu se těšit na prohlídce.

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF