Kdo jsem? 

 Jsem úspěšný kluk nebo jen ten, kdo si věří?

 Jsem obyčejný kluk z vesnice, který se rozhodl jít do města a plnit si své sny.

 Pokud si věříte, tak zvládnete všechno.

 Já tomu věřím, tak si pojďte přečíst můj příběh.

 

Sportu se věnuji již od mala, je to můj život. Věnoval jsem se především judu, které mě naučilo spoustu věcem, jako je respekt či pokora k druhým. Ve sportu musí být člověk vytrvalý, aby něčeho dosáhl, proto i teď v realitním světě, musím být vytrvalý a při každém kroku si věřit. Už od mala dělám jen to, co mě baví.

 

Jsem sportovec a bývalý reprezentant v judu. V současnosti se převážně věnuji trenérství právě juda, kde se snažím dětem předávat zkušenosti ze svého sportovního života.

 

judo

V 15 letech jsem se svou sestrou šel za sportem až do Olomouce, kde jsem nastoupil na střední školu, daleko od rodiny a přátel. Protože pokud chcete být nejlepší, musíte tomu něco obětovat.

Celý můj příběh začal tím, že jsem ukončil střední školu technickou a obchodní v oboru telekomunikace v Olomouci. Škola mě nenaplňovala a vůbec mi nešla. Díky učitelům jsem poznal, že pokud do vás někdo vkládá důvěru, tak je to skvělá motivace do života.

Když mi skončilo pohodlí na střední škole, potřeboval jsem se osamostatnit a začít si vydělávat peníze. Musel jsem se postavit na vlastní nohy. V Olomouci jsem pokračoval se studiem na vysoké škole.

Nevěděl jsem, co teď. Hledal jsem něco, co mě bude naplňovat a kde budu nejlepší. Když jsem objevil reality, tak jsem si řekl, že jednou budu skvělý makléř.

 

 

profi_foto

Moje začátky v realitách:

V roce 2019 jsem nastoupil do realitní kanceláře next reality v Olomouci. Moje začátky byly hodně těžké, ale to asi pro každého, kdo začne podnikat v mladém věku a v kapse nemá nic.

Na škole jsem žil z kapesného, z měsíce na měsíc, takže jsem si nic neušetřil. Díky trénování, jsem si mohl vydělat něco do začátku podnikání. Od začátku mě všichni učili, abych zkoušel studené volání, ale to mě nebavilo a ani mi to nešlo. Štvalo mě, že mě všichni hned odmítli. Řekl jsem si, že to musím změnit a jít jinou cestou.

 

Pak přišel velký krok, přečetl jsem si určitou knihu, shlédl řadu seminářů a videí o marketingu, kde jsem se dozvěděl, jak pracovat přes internet, aby to fungovalo. 

Po čtyřech měsících v realitách jsem napsal svůj první článek. Pořád si myslím, že nebyl nic moc. Ve sportu se říká „kdo vydrží, ten vyhraje“, proto jsem věřil, že když vydržím se psaním, tak se to bude jen zlepšovat. Vždyť když začnete s nějakým sportem, tak hned nebudete nejlepší, ale potrvá to nějaký čas, a poté se objeví první výsledky. Od té doby píšu články stále častěji, snažím psát o záležitostech týkajících se realit. 

       Po půl roce jsem natočil své první video. Po čase mě napadlo vytvořit projekt a tvořit sérii videí o nejčastějších tématech v realitách. Projekt se jmenuje realitní zpravodaj. Popisuji zde témata, která spoustu lidí zajímá, a chtěli by se o nich něco dozvědět. 

       Milionářem se určitě nestanete za jeden den, stejně jako se nestanete za den mistrem světa ve sportu. Všechno chce čas a spoustu práce, pak až přicházejí výsledky.

Cíl mám vždy jasný... Prodat vaši nemovitost k vaší plné spokojenosti. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá životní příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. 

 

Certifikáty

_____

24644749-a5d7-40ff-9b6c-b00fdb7be13d 55882cb1-6ddd-47be-914e-b474e442e114 6078c0b8-df85-4ae5-8022-58e7e081d6d8 8b0269c0-5d85-4068-9bf5-707fcea28398 ac94dc1c-0cb6-4b0b-9b92-93647f352723 f8bc3dea-c720-40dc-bd0c-0e6bc15380b5 95dae6f4-9587-4d01-8739-00cdac5631be  

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chcete mít přehled, co se děje v realitním světě?

Jednou za měsíc, Vám do emailu přijde nový článek. Přidejte se k více jak 100 odběratelům.

zpracováním osobních údajů