Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk v Olomouci

Popis nemovitosti

Pronájem velmi praktického a prostorného, moderně řešeného bytu 2+kk s balkonem na ulici Nová Hejčínská. Díky slepé ulici je zde příjemné klidné bydlení. Interiér bytu je dobře udržován a díky dekorativní stěrce na stěně, novým podlahám, prostorné koupelně a dalším detailům se budete v bytě cítit skvěle. O uložení vašich osobních věcí se postará velká vestavěná skříň v ložnici. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči a volně stojící lednicí. V jídelně k dispozici jídelní stůl a židle. Výhodou bytu je vlastní venkovní parkovací stání, které je zahrnuto v ceně nájemného. Také sklepní kóje v 1.NP pro uložení objemných věcí nebo třeba kol vás potěší. Balkon zase oceníte pro pohodové posezení nebo praktické sušení prádla.

Hledáme nejlépe pracující/podnikající pár, nekuřáky a bez zvířat. Byt k dispozici během prosince 2021. Měsíční nájemné 13.000Kč, zálohy na energie 3.000Kč, vratná kauce 26.000Kč. Rezervační poplatek 13.000Kč se v případě podpisu nájemní smlouvy stává odměnou RK.

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF