Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+1 na ulici politických vězňů.

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu prostorný byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 44 m2, který se nachází v atraktivní lokalitě jen kousek od obchodního centra Globus a Olomouc CITY. 

Byt je částečně vybavený, avšak možnost přenechat nábytek je otevřená a může být dohodnuta s nájemníky. Byt se nachází ve druhém patře.

 

Dispozice bytu nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Kromě dvou pokojů je zde také k dispozici kuchyň s jídelním prostorem a koupelna s toaletou.

Díky výhodné poloze bytu budete mít veškeré potřebné služby a obchody doslova na dosah. Můžete si užívat pohodlí nákupů v blízkém Globusu nebo se vydat na procházku do moderního obchodního centra Olomouc CITY.

Pokud hledáte byt s možností vlastního zařízení a výhodnou polohou, tento byt je pro vás ideální volbou. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku.

 

Nájem: 9.500,-Kč + zálohy na energie (pro 2 lidi je to +- 2.300,-Kč) + elektřina. Vratná kauce: 20.000,-Kč + rezervační poplatek.

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF