Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk na ulici Topolová v Olomouci.

Popis nemovitosti

Nabízím Vám byt 1+kk v Olomouci na malebné ulici Topolová. Tento moderní bytový komplex se nachází v klidné a přitom strategické lokalitě, která Vám nabízí vše, co potřebujete. Kompletní občanská vybavenost je v dosahu pěší chůze a pár minut autem se dostanete do centra města.

Bytová jednotka o rozloze 25 m² disponuje klidnými prostory, které jsou velmi skladné a zároveň komfortní. Dispoziční řešení s jednou obytnou místností, kuchyňským koutem a koupelnou nabízí komfortní a moderní bydlení. Důležitou součástí bytu je balkon, kde si můžete vychutnat klidné okolí a místo pro odpočinek s výhledem na zeleň.

Celková atmosféra bytu je velmi příjemná díky praktickému interiéru. Kvalitní materiály jsou použity v celém bytě a zajišťují vysokou úroveň komfortu. Bytová jednotka je velmi prostorná a světlá, což Vám poskytuje příjemný pocit domova.

Pokud hledáte klidné, moderní a přitom praktické bydlení v Olomouci, pak je tento byt ideální volbou pro Vás! Nečekejte a využijte této jedinečné příležitosti bydlet v úžasné lokalitě s krásným výhledem na zeleň.

Nájemné činí 7 000,- Kč, + 2500,- Kč zálohy na služby.
Vratná kauce ve výši 20 000,- Kč + Rezervační poplatek.

Jestli se vám tato nabídka líbí, tak mi napište, nebo zavolejte a já se na vás budu těšit na osobní prohlídce.

Mějte se fajn!

Videoprohlídka

3D scan

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF