Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk na ulici Stupkova v Olomouci

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 1+kk na ulici Stupkova v Olomouci

Hledáte útulné bydlení v srdci Olomouce? Máme pro vás skvělou nabídku! Nabízíme k pronájmu byt 1+kk na ulici Stupkova, který je ideální pro jednotlivce nebo páry.

Vybavení bytu

Skvělá lokalita

Byt se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti:

Byt bude volný od 15. srpna. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost.

Podmínky pronájmu:

 

V případě zájmu o prohlídku nebo další informace mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 724 191 620 nebo e-mailem na info@zach-petr.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento byt pronajímá Prověřený nájemník.

LOKALITA

Skvělá lokalita. Byt se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Pro vaše každodenní nákupy je tu Billa, která nabízí široký sortiment potravin a domácích potřeb. Pokud preferujete jiné možnosti, můžete navštívit i Albert, kde najdete vše potřebné pro vaši domácnost.

 

Pro chvíle relaxace a příjemná setkání s přáteli je v okolí kavárna. Zde si můžete vychutnat šálek kvalitní kávy a užít si příjemnou atmosféru. A pokud byste někdy potřebovali zdravotní péči, nemusíte se obávat. V blízkosti se totiž nachází nemocnice, kde se vám dostane profesionálního ošetření.

 

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF