Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+kk na ulici Hanáckého pluku v Olomouci.

Popis nemovitosti

Útulný byt v centru města k pronájmu.

Představujeme Vám krásný byt o velikosti 50 m2 situovaný přímo v srdci města. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají komfortní bydlení s výhodami městského života.

Poloha bytu je jedním z jeho největších lákadel. Nachází se pouhých 6 minut pěšky od hlavního náměstí, kde najdete mnoho restaurací, kaváren a obchodů. Veškerá občanská vybavenost je tedy na dosah ruky.

Doprava také není problém. Byt je v těsné blízkosti tramvajové zastávky, což usnadňuje cestování po městě. Pro ty, kteří mají auto, je k dispozici parkování v garáži.

Finance

Nájemné je stanoveno na 11.000 Kč + zálohy 3.400 Kč, vratná kauce činní 33.000 kč + rezervační poplatek. Toto je skvělá příležitost pro ty, kteří hledají kvalitní bydlení v centru města za rozumnou cenu. Byt je volný od 1.února.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes!

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF