Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 v centru Olomouce.

Popis nemovitosti

Útulný byt 1+1 k pronájmu - částečně vybavený, s přístupem do společného dvorku

Představuji Vám k pronájmu útulný byt o velikosti 1+1 a celkové ploše 35 m2, který se nachází v klidné ulici, ale v blízkosti do centra města. Tento byt je ideální volbou pro jednotlivce, kteří hledají komfortní a praktické bydlení.

Byt

Byt je částečně vybavený a jeho součástí je praktická skříň, moderní pračka pro vaše pohodlí a jídelní stůl, u kterého si můžete vychutnat své domácí pokrmy. Díky rozumnému rozložení prostoru je byt příjemně prostorný a světlý.

Vybavení

Společný dvorek

K bytu náleží také přístup do společného dvorku, který nabízí příjemné místo pro odpočinek na čerstvém vzduchu nebo pro setkávání s přáteli a sousedy. Dvorek je udržovaný a poskytuje dostatek prostoru pro relaxaci.

Lokalita

Byt se nachází v lokalitě s výbornou dostupností do centra města, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti - obchody, restaurace, kavárny, parky a veřejná doprava. Tato lokalita je ideální pro ty, kdo hledají klidné bydlení s rychlým spojením do centra.

Cena

Měsíční nájemné činí 8.500 Kč + zálohy na energie a služby ve výši 4.000 Kč. Zálohy zahrnují i vysokorychlostní internet. Vyúčtování záloh vždy 1 x ročně v květnu. Vratná kauce činní 25.500 Kč + rezervační poplatek.

Neváhejte a domluvte si prohlídku tohoto krásného bytu ještě dnes. Těšíme se na vaši návštěvu!

3D scan

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF