Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 na ulici Zolova v Olomouci.

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu byt v atraktivní lokalitě na adrese Ulice Zolova, Část obce Slavonín, Olomouc. Tento útulný byt o velikosti 1 + 1 je ideální pro jednotlivce či mladý pár, kteří si potrpí na kvalitní bydlení.

Byt se nachází ve velmi dobrem stavu a disponuje veškerým potřebným vybavením. Má podlahovou plochu 32m² a nachází se ve dvoupodlažním domě. Byt se pronajímá kompletně vybaven.

Pronájem tohoto bytu je za velmi příznivých podmínek. Měsíční nájemné činí 9.000 Kč + veškeré zálohy ve výši 1.500 Kč. To zahrnuje veškeré poplatky spojené s bydlením. Vratná kauce činní 20.000 Kč + rezervační poplatek.

V případě zájmu o prohlídku tohoto útulného bytu mi napište nebo zavolejte. Těším se na Vaši zprávu a možnost Vám předvést tuto skvělou nemovitost.

3D scan

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF