Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Olomouci na ulici Zikova

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 v Olomouci, ulice Zikova 15

Představujeme Vám k prodeji byt o dispozici 3+1 o celkové ploše 66 m2, který se nachází v žádané lokalitě Olomouce na ulici Zikova 15. Byt je umístěn v 5. patře panelového domu a nabízí pohodlné bydlení pro rodinu či jako investici k dalšímu pronájmu.

Byt je v původním stavu, což představuje ideální příležitost pro každého, kdo si chce prostor upravit přesně podle svých představ. Součástí bytu je také prostorná lodžie, která poskytuje příjemné místo pro relaxaci a odpočinek.

K bytu náleží velká sklepní kóje, která je ojedinělá svou velikostí a poskytuje tak dostatek prostoru pro uložení věcí, které nechcete mít neustále na očích.

Lokalita bytu je vynikající s veškerou občanskou vybaveností v bezprostřední blízkosti. Škola, školka a obchody jsou doslova jen pár kroků od domu, což ocení zejména rodiny s dětmi nebo ti, kdo preferují mít všechny důležité služby na dosah.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k nákupu bytu v oblíbené části Olomouce. 

Veškeré další informace najdete na těchto webových stránkách: https://zach-petr.cz/prodej-bytu-3-1-v-olomouci-na-ulici-zikova

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYS BYTU:

CENA:

3.590.000 Kč

DOKUMENTY:

LIST VLASTNICTVÍ PENB

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF