Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem moderně zrekonstruovaného bytu 1+1 v Olomouci s nábytkem na míru

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Při kompletní rekonstrukci bytu došlo na mnohé chytré vychytávky, která Vám zpříjemní bydlení. Nábytek na míru je důkladně promyšlen a vzniklo tak mnoho úložných prostor. Do kuchyňské linky se vešla i plnohodnotná myčka nádobí a lednice s mrazákem, která je součástí zařízení bytu. V hlavním pokoji je pak také velká šatní skříň na míru, která optimálně využívá prostor. Proto se Vám do bytu vejde spousta osobních věcí. Také pracovní kout a některé další doplňky jsou na míru a využívají prostor efektivně. Dále pak prošlo rekonstrukcí bytové jádro. Díky tomu vznikla koupelna se sprchovým koutem, do které se vejde i pračka. Také samostatné WC bylo zvětšeno a díky tomu může sloužit i jako prostor pro úklidové prostředky. K bytu náleží sklepní kóje, která pojme zbytek vašich věcí.

Dům prošel modernizací. Do bytu stačí dát sedačku/postel, kuchyňský stůl se židlemi, pračku a můžete bydlet Vše ostatní již v bytě je. Hledáme nejlépe pracující/podnikající osobu nebo pár. Byt díky svojí velikosti a dispozici není vhodný pro rodiny s dětmi. Vratná kauce 15.000Kč, nájemné 7.900Kč/měs, zálohy na energie cca 3000Kč. Rezervační poplatek 8.000Kč, který se v případě podpisu nájemní smlouvy stává odměnou RK.

Pro více informací a prohlídku mi napište nebo zavolejte.

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF