Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1 na ulici Foerstrova v Olomouci.

Popis nemovitosti

Moderně zařízený byt o dispozici 3+1

Moderně zařízený byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 64 m2. Byt se nachází ve čtvrtém patře panelového domu, který prošel kompletní revitalizací. Díky své poloze nabízí byt krásný výhled na okolí.

Byt je plně zařízený v moderním stylu. Dispozice bytu je velmi praktická - obývací pokoj, kuchyň a dva samostatné pokoje poskytují dostatek soukromí pro všechny obyvatele. K bytu náleží také prostorná sklepní kóje, která poskytuje dostatek úložného prostoru.

Poloha

Byt se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. Veškeré služby, včetně obchodů, škol, lékařů, apod., jsou v dosahu několika minut chůze. V blízkosti se nachází také několik parků a zelených ploch, které nabízí příjemné prostředí pro procházky nebo sportovní aktivity.

Náklady

Měsíční nájem činí 15.000 Kč a zálohy na služby jsou ve výši 3.500 Kč. Elektřinu a plyn si nájemník přepisuje sám na sebe.

Kontakt

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mi zavolat nebo napsat. Těším se na osobní prohlídce.

3D scan

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF