Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Lazníčkách

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu v Lazníčkách

Hledáte ideální místo pro rodinný život? Nabízíme vám krásný rodinný dům v malebné vesnici Lazníčky, který vás okouzlí svou polohou i vybavením.

Skvělá lokalita

Dům se nachází na pozemku o rozloze více jak 1200 m2. Kousek od vesnice najdete lom Výkleky, ideální pro relaxaci a rodinné výlety. Rychlý nájezd na dálnici vám umožní být za pár minut v Hranicích, Lipníku nebo v Olomouci, kde můžete využít širokou škálu kulturních a rekreačních aktivit.

Vybavení a možnosti využití

Na pozemku se nachází nejen dům, ale také dílna, skleník, udírna, krytý bazén, prostory k uložení zahradního nářadí a mnoho dalšího. Dům je v pěkném a udržovaném stavu, takže se můžete ihned nastěhovat nebo si jej upravit podle svých představ.

Interiér domu nabízí dvě bytové jednotky o dispozici 3+1, které můžete využít podle svých potřeb nebo je předělat úplně jinak.

Modernizace a technický stav

Exteriér domu prošel kompletní modernizací. Před třemi lety byla udělána nová střecha, fasáda a dům je zateplený. Velkou výhodou jsou také nová elektrická garážová vrata.

Proč si vybrat tento dům?

Tento dům je víc než jen místo k bydlení. Je to místo, kde můžete začít nový život, plný radosti, pohodlí a příležitostí. Nečekejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Kontaktujte nás na telefonním čísle 724 191 620 nebo na emailu info@zach-petr.cz a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYS

0. NP 1. NP 2. NP

 

VIZUALIZACE

1. NP

  

2. NP

  

ZAHRADA

Zahrada tohoto rodinného domu v Lazníčkách je opravdovým rájem pro milovníky přírody a venkovního života. Na rozsáhlém pozemku o více než 1200 m² najdete pečlivě udržovanou zelenou plochu, která nabízí prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek.

Prostorný skleník je ideální pro pěstování vlastních bylinek, zeleniny nebo květin. Pro milovníky grilování a domácích pochoutek je tu navíc udírna, kde můžete připravit lahodné speciality. Zahrada je také vybavena dílnou a prostory k uložení zahradního nářadí, což usnadňuje údržbu a péči o toto krásné místo. Tato část nabízí klid a soukromí, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli. 

  

LOKALITA

Lazníčky jsou malebná vesnice, která nabízí klidné a příjemné prostředí pro rodinný život. Kousek od vesnice se nachází krásný lom Výkleky, ideální místo pro relaxaci a rodinné výlety. Díky rychlému nájezdu na dálnici se snadno dostanete do centra Olomouce, které je vzdáleno jen několik minut jízdy. V Olomouci najdete širokou škálu kulturních a rekreačních aktivit, které uspokojí všechny vaše zájmy a potřeby. Blízkost přírody a zároveň dobrá dostupnost městské infrastruktury činí z Lazníček ideální místo pro pohodlný život.

 

CENA

Poplatky se zde pohybují za cca 3.000,-Kč /měs.

 

4.490.000,-Kč


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

Zaujala vás tato nemovitost nebo se Vám líbí má prezentace bytu? Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře nebo mi zavolejte. Budu se těšit. 

 

Moji práci můžete sledovat také na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím zákulisní informace z přípravy a načítání nemovitostí. 

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF