Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Řídeči

Popis nemovitosti

Útulný dům v Řídeči, ideální pro klidné bydlení

Představujeme Vám útulný dům v malebné obci Řídeč, který se nachází jen pár kilometrů od Šternberka. Tento dům je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu venkova, ale zároveň chtějí mít snadný přístup k městským službám.

Dům nabízí dispozici 2+1 a rozkládá se na ploše 60m2. Vnitřní prostředí je útulné a pohodlné, s krbovými kamny, která dokážou vytopit celý dům a vytvořit tak příjemnou atmosféru během chladných dnů.

K domu patří také menší zahrádka, která poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek na čerstvém vzduchu nebo pěstování vlastních plodin. Dále dům disponuje menším sklepem a půdou, které nabízejí praktické úložné prostory.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento krásný dům v klidné a přátelské obci. Je to ideální místo pro začátek nové kapitoly vašeho života.

Veškeré další informace najdete na těchto webových stránkách: https://zach-petr.cz/prodej-domu-v-rideci

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYS DOMU:

 

CENA:

1.990.000 Kč

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF