Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu v Moravském Berouně.

Váš nový domov čeká na vás.

Popis nemovitosti

Prodej domu v Moravském Berouně na ulici Zahradní: Váš nový domov čeká na vás

Představte si, že se každé ráno probouzíte v domě, který jste si sami navrhli, v klidné ulici Zahradní v malebném Moravském Berouně. Vaše nové bydlení je jen pár minut pěšky od centra města, kde máte na dosah ruky všechny potřebné služby a obchody. A přitom, když se podíváte z okna, uvidíte nádherný výhled, který vás naplní klidem a radostí.

Tento dům, který vám nabízíme, je určen ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. Možná si říkáte, že to je nevýhoda, ale my to vidíme jinak. Je to příležitost! Příležitost vytvořit si domov přesně podle vašich představ a potřeb. Můžete si vybrat každý detail, každou barvu, každý materiál. Váš nový domov bude odrazem vaší osobnosti a vkusu.

 

Na pozemku se nachází také stodola, kterou můžete přeměnit na garáž nebo dílnu. Možností je nespočet a záleží jen na vás, jak je využijete. Představte si, jak trávíte letní večery na zahradě, grilujete s přáteli a rodinou, zatímco děti si hrají v bezpečném a prostorném prostředí.

Moravský Beroun je město, které nabízí nejen krásnou přírodu a klid, ale také bohatou historii a kulturu. Můžete se těšit na procházky po historických památkách, návštěvy místních kaváren a restaurací, nebo třeba na kulturní akce, které se zde pravidelně konají.

 

Neváhejte a přijďte se podívat na tento jedinečný dům na ulici Zahradní. Možná právě zde najdete místo, kde budete chtít začít novou kapitolu svého života.

Kontaktujte mě pro více informací a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Kontakt:

Telefon: 724 191 620

Email: info@zach-petr.cz

Videoprohlídka

VIZUALIZACE:

   

LOKALITA

Ulice Zahradní v malebném Moravském Berouně může být Vaše nové bydlení. Je jen pár minut pěšky od centra města, kde máte na dosah ruky všechny potřebné služby a obchody. A přitom, když se podíváte z okna, uvidíte nádherný výhled, který vás naplní klidem a radostí.

 

 

 

 

Moravský Beroun je město, které nabízí nejen krásnou přírodu a klid, ale také bohatou historii a kulturu. Můžete se těšit na procházky po historických památkách, návštěvy místních kaváren a restaurací, nebo třeba na kulturní akce, které se zde pravidelně konají.

 

CENA

990.000,-Kč


Cena včetně provize a právního servisu.  

Zaujala vás tato nemovitost nebo se Vám líbí má prezentace bytu? Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře nebo mi zavolejte. Budu se těšit. 

 

Moji práci můžete sledovat také na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím zákulisní informace z příprav a natáčení nemovitostí. 

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF