Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy v Kostelanech

Popis nemovitosti

 

Chalupa k prodeji v Kostelanech

Představujeme Vám k prodeji útulnou chalupu o rozloze 83 m2 v malebné vesničce Kostelany. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají klidné a pohodové místo pro odpočinek.

Interiér

V přízemí chalupy se nachází prostorná obývací část s krbem, který dodává interiéru příjemnou atmosféru. Z obývacího pokoje se dá pohodlně projít do kuchyně s jídelním stolem, kde si můžete vychutnat své oblíbené jídlo. V patře chalupy jsou pak dva pokoje, které poskytují dostatek prostoru pro odpočinek.

Exteriér

Chalupa je situována na pozemku o rozloze 463 m2. Součástí této nemovitosti je také garáž, kterou si můžete přizpůsobit podle svých potřeb a využít ji například jako dílnu.

Závěr

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si svůj vlastní kousek ráje v Kostelanech. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Videoprohlídka

3D scan

Dokumenty ke stažení:

KATASTRÁLNÍ MAPA. LIST VLASTNICTVÍ. PENB  TECHNICKÁ ZPRÁVA. MAPA NA PROHLÍDKU

 

CENA

1.990.000 Kč 

CENA JE UVEDENA VČETNĚ PROVIZE
A NÁKLADŮ ZA PRÁVNÍ SERVIS.

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF