Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Kojetíně.

Popis nemovitosti

Objevte svůj nový domov: Byt 3+1 v Kojetíně čeká na vaši přeměnu

Představujeme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem bytu 3+1 o rozloze 67 m², který se nachází na atraktivní adrese Nová v Kojetíně. Tento byt nabízí nejen prostor pro vaše pohodlné bydlení, ale i možnost přetvořit ho přesně podle vašich snů a představ.

Byt se nachází v přízemí, avšak díky umístění oken a balkonu ve výšce cca 3 metry si můžete být jisti, že vaše soukromí bude vždy dokonale chráněno. K bytu navíc patří velký zděný sklep v suterénu domu, který poskytuje spoustu dalšího úložného prostoru.

Ačkoliv byt vyžaduje rekonstrukci, považujeme to za skvělou výhodu. Máte tak jedinečnou šanci přizpůsobit si interiér přesně podle vašich představ a potřeb. Abychom vám pomohli lépe si představit potenciál tohoto bytu, připravili jsme pro vás několik vizualizací, které vám ukážou, jak by váš budoucí domov mohl vypadat.

Co se týče financí, byt se může pochlubit velmi nízkými náklady na bydlení, což je díky efektivnímu hospodaření společenství vlastníků jednotek (SVJ). Tato skutečnost z něj činí nejen ideální místo pro život, ale také výhodnou investici do budoucna.

Nenechte si ujít šanci na získání bytu, který může být přesně podle vašich představ. 

Veškeré další informace najdete na těchto webových stránkách: https://zach-petr.cz/prodej-bytu-3-1-v-kojetine

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat

Videoprohlídka

3D scan

VIZUALIZACE:

  

PŮDORYS:

DOKUMENTY:

CENA:

2.690.000 Kč

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF