Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 s garáží v Norberčanech.

Popis nemovitosti

Útulný byt 3+1 s garáží v Norberčanech čeká na své nové majitele!

Představujeme Vám krásný byt o velikosti 67 m2 v oblíbené lokalitě Norberčany, který je ideálním místem pro váš nový domov. Tento byt je po částečné rekonstrukci, což Vám umožní nastěhovat se bez nutnosti dalších větších investic.

Jednou z největších výhod tohoto bytu je garáž o velikosti 14 m2. Už nikdy nebudete muset řešit problém s parkováním, což oceníte zejména v zimních měsících. Garáž je dostatečně prostorná nejen pro váš automobil, ale nabízí i místo pro uložení dalších věcí nebo nářadí.

Byt se nachází v klidné části obce s nádherným výhledem na okolní přírodu. Hned za domem se rozkládá zahrádka s potůčkem, kde si můžete vychutnat klidné chvíle odpočinku. Pro rodiny s dětmi je jistě velkým plusem i blízkost dětského hřiště, které je od domu vzdáleno jen několik kroků.

Interiér bytu je řešen s důrazem na praktičnost a pohodlí. Dispozice 3+1 nabízí dostatek prostoru pro život vaší rodiny. Ačkoliv byt nemá lodžii, jeho umístění a okolní zeleň plně nahradí tento malý nedostatek.

Nenechte si ujít příležitost stát se majitelem tohoto útulného bytu v Norberčanech. Je to ideální místo pro ty, kteří hledají klid a soukromí, ale zároveň chtějí mít rychlý přístup k přírodě. Nabízíme vám nejen pohodlné bydlení, ale i kvalitní životní prostředí pro vaši rodinu.

 

Veškeré další informace najdete na těchto webových stránkách: https://zach-petr.cz/prodej-bytu-3-1-s-garazi-v-norbercanech

Pokud máte zájem o prohlídku této nemovitosti, neváhejte mě kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se vám bude v Norberčanech líbit.

Videoprohlídka

3D scan

PŮDORYS:

VIZUALIZACE:

  

DOKUMENTY:

CENA:

1.390.000 Kč

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF