Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej atypického bytu přímo na náměstí ve Šternberku.

Váš nový domov plný příběhů a možností.

Popis nemovitosti

Prodej bytu 2+kk na náměstí ve Šternberku: Váš nový domov plný příběhů a možností

Představte si, že se každé ráno probouzíte v prostorném bytě o rozloze více jak 100 m², přímo na malebném náměstí ve Šternberku. Tento byt 2+kk je nejen místem k bydlení, ale i místem, kde můžete začít nový život plný radosti, pohodlí a nekonečných možností.

Po probuzení si připravíte šálek kávy a vyjdete na balkon, kde vás přivítá čerstvý ranní vzduch a výhled na historické náměstí. Cítíte, jak se město pomalu probouzí k životu, a vy jste jeho součástí. Tento pocit sounáležitosti a klidu je k nezaplacení.

 

Byt je navržen s důrazem na maximální využití prostoru. V obývací části i v pracovně jsou vybudovaná poschodí, která poskytují útulný prostor pro ložnici nebo dětský pokoj. V pracovně je navíc velká šatna, takže o úložný prostor zde rozhodně není nouze.

Odpoledne strávíte na velké společné zahradě za domem, kde si můžete udělat posezení na grilování s přáteli nebo si pěstovat kytičky, které vám přinesou radost a barevnou krásu do každodenního života. Zahrada je místem, kde se můžete setkávat s ostatními obyvateli domu a vytvářet nové přátelství.

V příštím roce se bude dům pyšnit novou fasádou a střechou, což nejen zvýší estetickou hodnotu budovy, ale také její energetickou účinnost. A co je nejlepší? Vše bude financováno formou dotace, takže se nemusíte obávat žádných dodatečných nákladů.

K bytu náleží také velká místnost, kterou si můžete přeměnit na domácí kancelář. Představte si, jak pohodlné bude pracovat z domova v prostoru, který je jen váš. Nebo ji můžete využít jako skladovací prostor, kde budete mít vše přehledně uspořádané.

A to není vše. K bytu patří i větší část půdy, kde v budoucnu může vzniknout další bytová jednotka. Tento prostor vám nabízí nejen možnost rozšíření vašeho bydlení, ale také potenciál pro pravidelný příjem z pronájmu.

 

Tento byt je víc než jen místo k bydlení. Je to místo, kde můžete začít nový život, plný radosti, pohodlí a příležitostí. Nečekejte a přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Kontaktujte nás na telefonním čísle 724 191 620 nebo na emailu info@zach-petr.cz a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Těšíme se na vaši návštěvu a na to, že vám pomůžeme najít váš nový domov plný příběhů a možností.

 

 

Property description
For sale apartment 2+kk on the square in Šternberk:

Your new home full of stories and possibilities
Imagine waking up every morning in a spacious apartment of more than 100 m², right on the picturesque square in Šternberk. This 2 bedroom apartment is not only a place to live, but also a place where you can start a new life full of joy, comfort and endless possibilities.

After waking up, you prepare a cup of coffee and go out on the balcony where you will be greeted by fresh morning air and a view of the historic square. You feel the city slowly coming to life, and you are part of it. This feeling of belonging and peace is priceless.

 

The apartment is designed with an emphasis on maximizing the use of space. There are built-in floors in the living area and in the study, which provide a cozy space for a bedroom or a child's room. The study also has a large walk-in closet, so there is definitely no shortage of storage space.

Spend your afternoons in the large communal garden behind the house, where you can have a barbecue with friends or grow flowers to bring joy and colourful beauty to your everyday life. The garden is a place where you can meet the other residents of the house and form new friendships.

Next year the house will boast a new facade and roof, which will not only increase the aesthetic value of the building, but also its energy efficiency. And what's the best part? Everything will be funded by a grant, so you don't have to worry about any additional costs.

 

The apartment also has a large room that can be converted into a home office. Imagine how comfortable it will be to work from home in a space that is all yours. Or you can use it as a storage space to keep everything neatly organized.

And that's not all. The apartment also includes a larger part of the attic, where another apartment unit can be created in the future. This space offers you not only the possibility of expanding your living space, but also the potential for regular rental income.

 

This apartment is more than just a place to live. It is a place where you can start a new life, full of joy, comfort and opportunity. Don't wait to come and see for yourself. Contact us at 724 191 620 or email info@zach-petr.cz to arrange a viewing today.

We look forward to welcoming you and helping you find your new home full of stories and possibilities.

Videoprohlídka

3D scan

VIZUALIZACE prostoru, kde může vzniknout Vaše nová kancelář.

PŮDORYS BYTU:

 

ZAHRADA hned za domem!

Jen si to představte. Odpoledne strávíte na velké společné zahradě za domem, kde si můžete udělat posezení na grilování s přáteli nebo si pěstovat kytičky, které vám přinesou radost a barevnou krásu do každodenního života.

 

   

 

Zahrada je místem, kde se můžete setkávat s ostatními obyvateli domu a vytvářet nové přátelství.

 

 

LOKALITA

A co říct o lokalitě? No rozhodně se tu nudit nebudete, protože v okruhu pětiminutové chůze je opravdu všechno. Třeba potraviny, pošta nebo restaurace. 

 

Šternberské náměstí je srdcem města, kde se odehrává spousta společenských a kulturních akcí. Díky poloze bytu přímo na náměstí si můžete užít jedinečnou atmosféru tohoto místa každý den. Když se zde konají koncerty, můžete je sledovat z pohodlí svého domova, jako byste byli v první řadě. 

CENA

Poplatky se zde pohybují za cca 4.220,-Kč/měs.

 

4.590.000,-Kč


Cena včetně provize a právního servisu. Koupi lze financovat hypotečním úvěrem.

 

Zaujala vás tato nemovitost nebo se Vám líbí má prezentace bytu? Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře nebo mi zavolejte. Budu se těšit. 

 

Moji práci můžete sledovat také na Facebooku nebo Instagramu, kde sdílím zákulisní informace z příprav a natáčení nemovitostí. 

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF