Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Příjemný rekonstruovaný byt 3+1 k pronájmu s výhledem na Olomouc

PRONAJATO

Pronájem bytu 3+1, 70 m²

Politických vězňů, Olomouc - Neředín

 

Popis nemovitosti

Vždycky jste chtěli bydlet ve městě a mít krásný výhled na Olomouc, tak jste tady správně. Krásný rekonstruovaný byt k pronájmu o dispozici 3+1 s lodžií (2m2) je přání snad každého.
V bytě o velikosti 70m2 se nachází obývací pokoj, který je nezařízený, a proto si ho můžete zařídit podle vašich představ, kuchyň s vestavěnými spotřebiči, dva neprůchozí pokoje se skříněmi, koupelnou, samostatnou toaletou a chodbou. Výhodou je, že z jednoho pokoje máte možnost vstoupit přímo do lodžie. Celý byt působí příjemným dojmem.


Součástí bytu je sklepní kóje (2m2). Tento byt se nachází v sedmém podlaží, ale nemusíte se bát, výtah je součástí budovy.


Byt se nachází v Olomouci, v příjemné lokalitě na ulici Politických vězňů. 3 minuty od bytu se nachází tramvajová zastávka hřbitovy, kterou se dostanete do centru města. Kousek od bytu se nachází základní a mateřská škola. Jen 500m od tohoto bytu se nachází nákupní centrum Globus a Olomouc City, kde se nachází kino, móda, restaurace, drogerie a potraviny.
 
Už jen na konec..
Představte si ráno, chvilku po probuzení vejdete na lodžii s kávou a vychutnáte si ji s krásným východem slunce a výhledem na celou Olomouc.  Hledáte takový byt k pronájmu? Zavolejte mi.


Měsíční nájemné 12.000Kč, el. energie 680Kč, plyn 120Kč, teplo + voda cca 2000Kč, vratná kauce 24.000Kč, rezervační poplatek 12.000Kč.

Byt je umístěn v 6.NP bytového domu a díky tomu disponuje jako jeden z mála prostornou lodžií s příjemným výhledem.

snimek_obrazovky_2020-07-30_v_16.54.56

Petr Zach

Váš certifikovaný realitní specialista

 

Tel.: 724 191 620

E-mail: info@zach-petr.cz

Web: www.zach-petr.cz

 

Najdete mě i na sociálních sítích, kde se často pohybuji:

Facebook YouTube

 

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF