Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Příjemný byt 3+1 k pronájmu s výhledem na Olomouc

Popis nemovitosti

Vždycky jste chtěli bydlet ve městě a mít krásný výhled na Olomouc, tak jste tady správně. Krásný rekonstruovaný byt k pronájmu o dispozici 3+1 s lodžií (2m2) je přání snad každého.
V bytě o velikosti 70m2 se nachází obývací pokoj, který je nezařízený, a proto si ho můžete zařídit podle vašich představ, kuchyň s vestavěnými spotřebiči, dva neprůchozí pokoje se skříněmi, koupelnou, samostatnou toaletou a chodbou. Výhodou je, že z jednoho pokoje máte možnost vstoupit přímo do lodžie. Celý byt působí příjemným dojmem.


Součástí bytu je sklepní kóje (2m2). Tento byt se nachází v sedmém podlaží, ale nemusíte se bát, výtah je součástí budovy.


Byt se nachází v Olomouci, v příjemné lokalitě na ulici Politických vězňů. 3 minuty od bytu se nachází tramvajová zastávka hřbitovy, kterou se dostanete do centru města. Kousek od bytu se nachází základní a mateřská škola. Jen 500m od tohoto bytu se nachází nákupní centrum Globus a Olomouc City, kde se nachází kino, móda, restaurace, drogerie a potraviny.
 
Už jen na konec..
Představte si ráno, chvilku po probuzení vejdete na lodžii s kávou a vychutnáte si ji s krásným východem slunce a výhledem na celou Olomouc.  Hledáte takový byt k pronájmu? Zavolejte mi.

Měsíční nájemné 15.000Kč, el. energie 1300 Kč, plyn 200 Kč, internet 300, teplo + voda cca 2000Kč, vratná kauce 24.000Kč, rezervační poplatek 15.000Kč.

3D scan

CENA

15 000 Kč/měs.

REZERVUJTE SI TERMÍN PROHLÍDKY.

 

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF