Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Komerční prostory k pronájmu v Olomouci

Prostory k pronájmu

Popis nemovitosti

Hledáte kvalitní zázemí pro menší firmu s lehkou výrobou, potřebou vyšších stropů a zároveň kancelářskými prostorami? Příjemné prostředí, interakci s chytrými lidmi a moderními technologiemi? To vše a ještě mnohem více pro Vás máme.
Někdo třeba ocení recepci a možnost pronajmout si jen na potřebnou dobu zařízené zasedací místnosti. Další využijí možnost stravování přímo v areálu. Jiní zase ocení park s rybníčkem, který umožní si chvilku odpočinout od práce a načerpat sílu a inspiraci.
Moderní a hlavně hlavou postavené nebytové prostory účelně kloubí prostor pro lehkou výrobu (sklad, technologické zázemí ) s kancelářskými prostory, které mohou sloužit, jak pro hlubokou práci, tak třeba jako podpora firmy.
Prostory se nachází v moderních objektech Vědeckotechnického parku v Olomouci do kterého se přijíždí po ulici Technologická. Zaparkujete na vyhrazených parkovacích plochách (jedno místo v ceně nájmu) a můžete začít pracovat. Přístup do areálu je čipovými kartami, které Vám umožní efektivně hlídat přístupy do správných míst. Díky kartě je přístup do areálu a budovy možný 24/7.

Hlavní plocha pro výrobu má 113,3m2 a výšku stropu 5,8m. Dá se do ní vejít dveřmi z hlavní budovy přes vrátnici nebo dvěma vraty o šířce 2,5m a výšce 2,4m. Sociální zázemí včetně kuchyňky a menšího skladu máte sami pro sebe a má celkovou plochu 12,3m2. Galerie, která je ve výšce 3m nad hlavní plochou a je umístěna nad sociálním zařízením má 46m2. Celková plocha je tedy 171,6m2. K dispozici je 3f elektřina (400V) se samostatným jističem 50A což by mělo stačit i na náročnější aplikace. V zimě Vás zahřeje ústřední dálkové topení a v létě ochladí klimatizace.
Výhodou tohoto místa je, že je velmi dobře dostupné v rámci areálu a k parkování se dá využít i prostor před vraty.
Hledáme někoho, kdo využije tyto prostory, zapadne mezi inovátorsky smyšlející firmy, je plátce DPH a jeho provoz bude klidnější, tak aby nerušil sousední nájemníky.
Nájemné činí 2.470Kč za m2 a rok bez DPH, tedy přepočteno 35.329Kč/měs + DPH. Vratná kauce 36 000 Kč. Nájemné je bez služeb, které se platí podle ceníku a spotřeby.
Pro více informací a prohlídku mě kontaktujte.

Videoprohlídka

Bc. Petr Zach, MBA

Jmenuji se Petr Zach a pocházím z Českých Budějovic. Vystudoval jsem střední školu technickou a obchodní v Olomouci. Do Olomouce jsem přišel za sportem. Judo trénuji v Judo klubu Olomouc, dále jsem trenér v Judo do škol a v součastnosti působím jako realitní makléř. 

„Pomáhám lidem, hledat jejich nový domov.“

>>Více zde>>


Bc. Petr Zach, MBA

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF